DIPLOMANT CEPS-A DOBITNIK NAGRADE ZA INFORMATIKU OD KOMPANIJE KRKA D.D

Objavljeno 2.6.2024. u 17:51h
Diplomant CEPS-a Saša Kristić (studij Informacijskih tehnologija) proglašen je za najboljeg saradnika za informatiku u renomiranoj farmaceutskoj kompaniji Krka d.d. koja broji više od 13000 zaposlenih u 75 zemalja svijeta.

Kao visokoškolska ustanova, osjećamo se ponosni što smo imali priliku podržavati i mentorirati izvanrednog studenta kao sto je Saša Kristić. Njegov uspjeh inspirira nas da nastavimo pružati vrhunsko obrazovanje i podršku kako bismo svakom studentu omogućili da ostvari svoj puni potencijal i postigne izvanredne rezultate u svojoj karijeri.