Erasmus + razmjena nastavnog osoblja na Veleučilištu “Lavoslav Ružička“ u Vukovaru

Objavljeno 28.5.2024. u 13:24h
U periodu od 6. do 10. maja 2024. godine Veleučilište “Lavoslav Ružučka" u Vukovaru bilo je domaćin III VEVU ERASMUS +INTERNATIONAL STAFF WEEK 2023.
Visoku školu CEPS - Centar za poslovne studije Kiseljak predstavljala je doc. dr. sc Amela Hajdarović.
Profesorica Hajdarović bila je aktivni učesnik i predavač, gdje je u okviru programa koji je predviđen za nastavno osoblje održala predavanje studentima fizioterapije koje je bilo dobro propraćeno.

Visoka škola CEPS učestvovala je i na sajmu s ciljem da se učesnici iz različitih zemalja upoznaju međusobno, razmjene iskustva i praksu i ostvare nove kontakte za buduću saradnju. Ponosni smo što je naš izložbeni prostor bio jedan od najposjećenijih, gdje su studenti i nastavno osoblje uživali u bosanskohercegovačkim proizvodima.