CEPS KISELJAK PARTNER U ORGANIZACIJI MEĐUNARODNE NAUČNE KONFERENCIJE “DANI KRIZNOG UPRAVLJANJA”

Objavljeno 24.5.2024. u 20:54h

Visoka škola CEPS – Centar za poslovne studije iz Kiseljaka bila je partner u organizaciji 17. međunarodne naučne konferencije “Dani kriznog upravljanja” koja se održala u periodu od 22.05.-23.05.2024. godine u Termama Tuhelj (Tuheljske toplice, Republika Hrvatska). Organizator konferencije je Veleučilište Velika Gorica (Republika Hrvatska).

Konferenciju je otvorio ministar unutarnjih poslova RH Davor Božinović, a prisutne su pozdravili i drugi ugledni gosti. Kroz dva dana bogatog programa izloženo je više od 60 radova, održane su brojne radionice, panel rasprave, tribine i predavanja na temu kriznog upravljanja te izazova klimatskih promjena i korporativne održivosti.

Prezentirani su  radovi od sljedećih autora (nastavnika CEPS-a): doc. dr Mirzo Selimić, Pred. VŠ Samir Ščetić, Prof. VŠ Nermin Palić, Pred. VŠ Dario Marušić, Pred. VŠ. Semir Oglečevac, doc. dr. Amer Smailbegović.

Više pročitajte na linku: www.dku.hr

Sporazum (PDF)