POZIV ZA OBJAVU RADOVA NA MEĐUNARODNOJ KONFERENCIJI DECRET 2024 Deviantnost i kriminalnost: Evolucija, trendovi, perspektive

Objavljeno 3.8.2024. u 12:41h

Pozivamo sve zainteresirane autore da pošalju svoje radove za sudjelovanje na Međunarodnoj konferenciji pod nazivom „Deviantnost i kriminalnost: Evolucija, trendovi, perspektive - DECRET 2024“. Organizator konferencije je Univerzitet „George Bacovia“ iz Rumunije, a jedan od partnera je i Visoka škola „CEPS - Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka.

Konferencija će se održati od 21. do 22.11.2024. godine. Učešće će biti moguće u hibridnom formatu, omogućujući sudionicima da osobno predstave svoj rad na kampusu Univerziteta „George Bacovia“ u Bacău ili online.

Rok za predaju sažetka rada je 15.9.2024. Kotizacija za osoblje CEPS-a je besplatna. Radovi će biti predstavljeni na engleskom i rumunjskom jeziku.

Više informacija o sudjelovanju na konferenciji možete pronaći na službenoj stranici konferencije: https://decret2024.ugb.ro/.