Poziv studentima za posjetu Hidroelektrani Jajce II

Objavljeno 26.4.2024. u 06:55h
Visoka škola „CEPS-Centar za poslovne studije“ Kiseljak organizira studentsku posjetu HE Jajce II za sve zainteresirane studente. Hidroelektrana Jajce II nalazi se u Srednjobosanskom kantonu u Jajcu na desnoj obali rijeke Vrbas, uz magistralni put Jajce – Banja Luka. U strojarnici su smještena tri agregata snage po 10 MW. Instalirana godišnja proizvodnja iznosi 175 milijuna kWh električne energije.

Posjeta je planirana 10.05.2024. godine u 10:00 h. Prevoz će biti organiziran od strane Visoke Škole.
Rok za prijavu je 05.05.2024. godine.

Molimo sve studente koji su zainteresirani za posjetu (bez obzira na studijski program) da se prijave na email: dario.marusic@ceps.edu.ba kako bi smo mogli najaviti i organizirati naš dolazak.