ODRŽANA PREZENTACIJA 1FUTURE PROJEKTA U PROSTORIJAMA PRIVREDNE/GOSPODARSKE KOMORE FEDERACIJE BOSNE I HERCEGOVINE

Objavljeno 8.9.2023. u 09:26h

U utorak, 5.9.2023. godine, voditelj ureda za međunarodnu saradnju i razvoj karijere na Visokoj školi „CEPS-Centar za poslovne studije“ Kiseljak, Dr.sc. Nermin Palić posjetio je Privrednu komoru Federacije Bosne i Hercegovine, partnera na EU projektu 1FUTURE.

Tokom posjete, zajedno s kolegom Emirom Pašićem, koji obavlja funkciju voditelja Centra za međunarodnu suradnju sa EU fondovima, kolega Palić je održao kratku prezentaciju projekta. U okviru te prezentacije, osim osnovnih informacija o projektu, iznio je pregled dosadašnjih aktivnosti i istakao planove za buduće korake.

Prezentaciji su prisustvovali predstavnici komorskih asocijacija i sektora putem kojih će se ostvariti direktna komunikacija sa predstavnicima privrede tokom provođenja anketa i drugih projektnih aktivnosti.