POZIV NA BESPLATNU ONLINE OBUKU "DIGITALNA I ODRŽIVA MOBILNOST STUDENATA I OSOBLJA" U OKVIRU PROJEKTA GROWTH

Objavljeno 30.8.2023. u 14:42h

Dragi studenti i poštovani profesori,

Zadovoljstvo nam je pozvati vas na on-line obuku "Digitalna i održiva mobilnost studenata i osoblja" koju organizira Slovačko sveučilište za poljoprivredu u Nitri u okviru projekta GROWTH, u kojem je Visoka škola „CEPS-Centar za poslovne studije“ Kiseljak jedan od 8 partnera.

Riječ je o EU projektu koji udružuje sveukupne napore ka klimatskoj neutralnosti baveći se pitanjem ekološke svijesti i zelene tranzicije na Zapadnom Balkanu. Cilj je podizanje ekološke svijesti među zainteresovanim stranama visokog obrazovanja uvođenjem koncepta zelenih univerziteta i zelenih obrazovnih metodologija i praksi.

Program obuke, koji će sadržavati teorijski i praktični dio, bit će organiziran on-line (putem MS TEAMS ili ZOOM platforme) 6-7.septembra/rujna 2023.godine.

Prijave možete poslati putem emaila na iro@ceps.edu.ba najkasnije do ponedjeljka 4.9.2023. godine. Broj mjesta je ograničen.

Detaljan program obuke možete pogledati na ovom linku.