eUniversity Cisco akademija eVodič eBrošura Upisi

RADNI SASTANAK SA DELEGACIJOM „CIPFP VALLE DE ELDA“ IZ ŠPANIJE

Objavljeno 29.10.2019. u 18:05h

Dana, 18.10.2019. godine, predstavnici Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak održali su radni sastanak sa delegacijom visokoškolske institucije „CIPFP Valle de Elda“. Sastanak je iskorišten za potpisivanje međunarodnog sporazuma o saradnji između dvije institucije kojeg su potpisali direktor Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Pred. VŠ Mirzo Selimić i Direktor „CIPFP Valle de Elda“, Prof. Cristobal Melgarejo Romero.

Sastanku je prethodio dolazak studenata sa navedene visokoškolske institucije na Visoku školu CEPS na period od tri mjeseca.

Ovom prilikom su dogovorene mogućnosti daljnje saradnje, naročito u oblasti međunarodnih praksi studenata, za šta postoji velika zainteresovanost obje institucije.