eUniversity Cisco akademija eVodič eBrošura Upisi

ERASMUS ISKUSTVO STUDENTA CEPS-A U HRVATSKOJ NA VELEUČILIŠTU VELIKA GORICA

Objavljeno 26.7.2019. u 14:41h

Student Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak, Malik Kadrić, prethodni semestar boravio je na međunarodnoj razmjeni u Republici Hrvatskoj, na partnerskom univerzitetu „Veleučilište Velika Gorica“. U nastavku Vam prenosimo iskustvo studenta sa međunarodne razmjene:
„Moje iskustvo što sam stekao na VVG-u je jako pozitivno. Zadovoljan sam svojim akademskim uspjehom, te trudim se naš CEPS predstaviti u najboljem svjetlu. Što se tiče grada Velike Gorice i mog smještaja, sve je perfektno. Smještaj mi je jako blizu Veleučilištu, nekih 500m. Grad nije velika metropola s puno buke, a ujedno je jako lijep grad. Akademski ansambl je jako korektan i profesionalan, te jako lijepo sam dočekan što od profesora, tako i od kolega. Prihvaćen sam kao neko ko je tu godinama.Zahvalan sam što mi se ukazala prilika da na ovaj način predstavljam svoj CEPS“.

#erasmusplus #CEPS #hrvatska #velikagorica #postanidiozajedničkepriče