ERASMUS+ NASTAVNIČKA RAZMJENA (BARCELONA)

Objavljeno 24.3.2019. u 20:37h

U okviru implementacije ERASMUS+ projekta tri nastavnika Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ su boravili na instituciji „Institut Joan Brossa“ iz Barcelone.

Nastavnici su učestvovali u različitim aktivnostima, koje su uključivale praćenje nastave na instituciji domaćinu („job shadowing“), trening i osposobljavanje i sticanje novih iskustava i prakse iz struke. Održani su sastanci sa različitim službama institucije domaćina, a sve u svrhu što bolje i uspješnije buduće saradnje. Jedan od ciljeva mobilnosti je bio razvijanje mogućnosti za studentsku razmjenu za studiranje, ali i praksu u Španiji. Također, nastavnici su predstavili Visoku školu „CEPS – Centar za poslovne studije“ studentima na partnerskoj instituciji.