POZIV ZA OBJAVU RADOVA U ČASOPISU U OKVIRU 1FUTURE PROJEKTA – SPECIJALNO IZDANJE – KLIMA I ODRŽIVOST

Objavljeno 19.7.2024. u 08:50h

Pozivamo sve zainteresovane autore da pošaljue svoje radove za specijalno izdanje časopisa "Albanian Journal of Economy and Business", koje će biti posvećeno temama klimatskih promjena i održivosti. Ovo specijalno izdanje, u okviru projekta 1FUTURE, pruža platformu za naučnike, praktičare i donositelje politika za dijalog, razmjenu znanja i rigorozno istraživanje na temu održivog razvoja i klimatskih promjena. Studenti su također pozvani da dostave svoja istraživanja.

Rok za predaju radova je 15.11.2024. godine.

Obavijest o prihvaćanju: 30. 12.2024. godine.

Objava specijalnog izdanja časopisa: 15.01.2025. godine.

Više informacija o smjernicama za izradu i predaju rukopisa, možete pronaći na ovom linku.