PROGRAM 5. MEĐUNARODNE STUDENTSKE KONFERENCIJE “ZELENA ODRŽIVA BUDUĆNOST”

Objavljeno 14.5.2024. u 15:13h

Pozivamo vas na 5. međunarodnu studentsku konferenciju "Zelena održiva budućnost" koja će se održati 17. 5. 2024. na Veleučilištu u Bjelovaru i na kojoj će svoje radove prezentirati studenti s 12 visokih učilišta iz 6 država. Organizatori studentske konferencije su: Visoka škola "CEPS-Centar za poslovne studije" Kiseljak i Veleučilište u Bjelovaru. Ova konferencija prestavlja sastavni dio radnog paketa 1 (WP 1) GROWTH projekta. Partneri konferencije su: Poslovno veleučilište Zagreb i Visoka škola "LOGOS CENTAR" Mostar. Program konferencije dostupan je na linku.

#cepskiseljak #vub #studenti #konferencija #pvz #logos