IMPLEMENTIRANA ERASMUS+ NASTAVNIČKA RAZMJENA SA TRANSILVANIA UNIVERZITETOM BRAŠOV (RUMUNIJA)

Objavljeno 24.3.2023. u 12:01h

Visoku školu „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak je od 13.03-17.03.2023. godine putem ERASMUS+ programa nastavničke mobilnosti posjetila profesorica Liana-Cristina Nicolau sa Transilvania Univerziteta u Brašovu (Rumunija). Tokom posjete profesorica je prisustvovala sastancima sa službama Visoke škole vezano za mobilnosti studenata i nastavnika, te mogućnosti organizovanja zajedničkih aktivnosti u budućnosti. Tom prilikom, voditelj međunarodne saradnje dr.sc. Nermin Palić uručio je poziv za studente Transilvania Univerziteta u Brašovu da učestvuju međunarodnoj studentskoj konferenciji. Upriličen je i obilazak učionica za praktičnu nastavu. Pored toga, profesorica je održala predavanja na temu „Upravljanje karijerom“.