IMPLEMENTIRNA ERASMUS + RAZMJENA NASTAVNOG OSOBLJA SA POSLOVNIM VELEUČILIŠTEM ZAGREB

Objavljeno 14.2.2023. u 18:45h

U okviru ERASMUS + programa međunarodne razmjene, direktor Visoke škole “CEPS-Centar za poslovne studije” Kiseljak dr.sc. Mirzo Selimić i menadžer osiguranja kvalitete dr.sc. Nermin Palić, su  u periodu od 6.2-10.2.2023.  posjetili Poslovno Veleučilište Zagreb. Tokom posjete postignut je dogovor o aktivnostima saradnje u narednom periodu, a neke od glavnih tačaka su bile poticanje odlaznih i dolaznih mobilnosti, prijava na zajedničke projekte, planiranje radionica specijaliziranih za područja saobraćaja/prometa i poslovne ekonomije. Predstavnici su se dogovorili da će Poslovno Veleučilište Zagreb ove godine biti partner na 4. Međunarodnoj studentskoj konferenciji koju organizuje Visoka škola CEPS. Također, razmjenjena su i iskustva o dosadašnjoj saradnji, te su se obje strane složile da postoji značajn rast u odnosima između ove dvije visokoškolske ustanove.