USPJEŠNA IMPLEMENTACIJA ERASMUS+ MOBILNOSTI STUDENATA SA VISOKOŠKOLSKOM INSTITUCIJOM CIPFP VALLE DE ELDA IZ ŠPANIJE

Objavljeno 10.1.2023. u 14:21h

U zimskom semestru, četiri studenta sa partnerske institucije„CIPFP Valle de Elda“ iz Španije, su boravila na studentskoj razmjeni na Visokoj školi „CEPS-Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku. Studenti su pohađali nastavu iz 6 predmeta koje su odabrali prema ECTS Katalogu CEPS-a. Nastavu su slušali na engleskom jeziku, a predavanja su održali voditelj studijskog programa Saobraćaj Pred. VŠ dr.sc. Nermin Palić, Pred. VŠ Džemal Cinac također sa studijskog programa Saobraćaj, zatim voditelj studijskog programa Poslovna ekonomija Pred. VŠ Ana Barbić i predavač na studijskom programu Informacijske tehnologije Pred. VŠ Valentina Vidović.

Nakon uspješno završene mobilnosti, CEPS je studentima izdao certifikat kao zvanični dokument o položenim ispitima (Transcript of academic records), kao i certifikate o sudjelovanju na mobilnosti.

Ovim putem želimo da se zahvalimo studentima iz Španije na ukazanom povjerenju i odabiru naše visokoškolske institucije, te im želimo sve najbolje u budućnosti.