PRIJAVITE SE NA STUDENTSKU PRAKSU NA VELEUČILIŠTE „LAVOSLAV RUŽIČKA“ U VUKOVARU!

Objavljeno 9.1.2023. u 14:21h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak dobila projekat mobilnosti sa Veleučilištem "Lavoslav Ružička" u Vukovaru, Republika Hrvatska. Poziv je otvoren za studente sljedećih studijskih programa:

-          Studenti završne godine Zdravsvenih studija, pod uslovom da su položili ili odslušali sve predmete utvrđene studijskim programom.

-          Studenti završne godine Poslovne ekonomije, pod uslovom da su položili ili odslušali sve predmete utvrđene studijskim programom.

Mobilnosti se odnose na ljetni semestar akademske 2022/2023 godine na Veleučilištu "Lavoslav Ružička" u Vukovaru (https://www.vevu.hr/).

Studenti imaju mogućnost da biraju odlazak na studentsku praksu u trajanju od 2. Praksa može početi najranije 06.03.2023. godine (a najkasnije oko 15.4.2023.).

Svaki grant finansirati će se na sljedeći način:

• Individualna podrška: 800 € mjesečno.
  • Troškovi puta: 180 €.

Broj mjesta je ograničen.

Krajnji rok za prijavu: 09.02.2023.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030/870-870.