PRIJAVITE SE NA STUDENTSKU PRAKSU ILI ODLAZAK U SVRHU PROVEDBE ISTRAŽIVANJA NA VELEUČILIŠTE „LAVOSLAV RUŽIČKA“ U VUKOVARU!

Objavljeno 28.12.2022. u 18:42h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak dobila projekat mobilnosti sa Veleučilištem "Lavoslav Ružička" u Vukovaru, Republika Hrvatska (2022-1-HR01-KA171-HED-76870). Poziv je otvoren za studente sljedećih studijskih programa:

-          Studenti završne godine Zdravsvenih studija, pod uslovom da su položili ili odslušali sve predmete utvrđene studijskim programom.

-          Studenti završne godine Poslovne ekonomije, pod uslovom da su položili ili odslušali sve predmete utvrđene studijskim programom.

Mobilnosti se odnose na ljetni semestar akademske 2022/2023 godine na Veleučilištu "Lavoslav Ružička" u Vukovaru (https://www.vevu.hr/).

Studentska mobilnost može biti u svrhu:

-          studijskog boravaka – istraživanje ili pisanje završnog/diplomskog rada SMS (ne uključuje samostalno istraživanje),

-          obavljanja stručne prakse (SMT).

Dužina razdoblja mobilnosti za studijski boravak je 2 mjeseca. Dužina radoblja mobilnosti za stručnu praksu je 2 mjeseca.

Svaki grant finansirati će se na sljedeći način:

• Individualna podrška: 800 € mjesečno.
  • Troškovi puta: 180 €.

Kriteriji za odabir kandidata/kandidatkinja:

-          prijava na razmjenu sa kratkom biografijom (CV EuroPass);

-          akademski uspjeh (težinski prosjek ocjena).

Krajnji rok za prijavu: 16.01.2023. godine. Broj mjesta je ograničen.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030-870-870.