PRIJAVITE SE NA STUDENTSKU RAZMJENU U POLJSKU!

Objavljeno 18.11.2022. u 17:47h

Poštovani studenti,

Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku raspisuje konkurs za studentsku razmjenu u Poljsku za:

• studente treće godine (četverogodišnji studij) studijskog programa PROMET (svi smjerovi);
  • studente druge godine (trogodišnji i četverogodišnji studij) studijskog programa POSLOVNA EKONOMIJA, smjer Menadžment i Financije i računovodstvo;
  • studente treće godine (četverogodišnji studij) studijskog programa POSLOVNA EKONOMIJA, smjer Menadžment i Financije i računovodstvo

Međuanrodna razmjena će se održati u ljetnom semestru akademske 2022/2023 godine.

Studenti bi nastavu slušali na WSB University (http://www.wsb.edu.pl/index.php?idg=en). Riječ je o jednom renomiranom univerzitetu, koji pruža visokokvalitetan način obrazovanja.

Studenti bi dobili mjesečni džeparac od 800 EURA koji bi imali na raspolaganju dok borave tamo, te plaćene troškove puta. Punu podršku pri pripremi dokumentacije, planiranja putovanja i pronalasku smještaja, imat će od ureda za međunarodnu saradnju Visoke škole „CEPS-Centar za poslovne studije“ Kiseljak.

Krajnji rok za prijavu je: 05.12.2022. godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Osnovni preduslov: Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Studenti će se rangirati prema prosjeku ocjena u dosadašnjem školovanju.

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Poljskoj.

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030-870-870.