UČEŠĆE NASTAVNIKA VISOKE ŠKOLE "CEPS-CENTAR ZA POSLOVNE STUDIJE" NA MEĐUNARODNOJ NAUČNO-STRUČNOJ KONFERENCIJI PILC 2022 U OPATIJI (HRVATSKA)

Objavljeno 9.4.2022. u 22:25h

Direktor Visoke škole "CEPS-Centar za poslovne studije" Kiseljak Pred. VŠ Mirzo Selimić i Menadžer za kvalitet Pred. VŠ Nermin Palić učestvovali su na jedanaestoj međunarodnoj naučno-stručnoj konferenciji PAR International Leadership Conference (PILC) koja se održala 1. i 2. aprila 2022. u Opatiji, Hrvatska pod krovnim nazivom „STRATEŠKI LEADERSHIP“. Tradicionalno, Visoka poslovna škola PAR organizuje naučno-stručnu konferenciju u saradnji s uglednim međunarodnim partnerima. Cilj konferencije je promovisati bolje razumijevanje liderstva i strateškog upravljanja u odnosu na različita područja privrede, preduzetništva i obrazovanja.

Tokom konferencije Direktor i Menadžer za kvalitet su prezentovali stručni rad pod nazivom „LIDERSTVO I UPRAVLJANJE U OSIGURANJU KVALITETE VISOKOG OBRAZOVANJA“.

Više o ovoj konferenciji možete pogledati na ovom linku.