POTPISAN SPORAZUM O SARADNJI IZMEĐU VISOKE ŠKOLE „CEPS – CENTAR ZA POSLOVNE STUDIJE“ KISELJAK I FAKULTET ZA POSLOVNU EKONOMIJU I PRAVO BAR (CRNA GORA)

Objavljeno 9.4.2022. u 22:23h

Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak potpisala je sporazum o saradnji sa Fakultet za poslovnu ekonomiju i pravo iz Crne Gore. Riječ je o akreditovanoj ustanovi koja je osnovana 2008. godine. Nastava se izvodi za osnovne i postdiplomske akademske studije.

Potpisanim sporazumom su obuhvaćene mogućnosti razmjene studenata i nastavnog osoblja, zajedničke aplikacije na ERASMUS+ projekte i ostale projekte od interesa, a posebno u oblasti Poslovne ekonomije.

Više informacija možete naći na zvaničnoj web stranici na ovom linku.