SARADNJA SA FAKULTETOM ZA PRAVNE NAUKE, MEĐUNARODNE ODNOSE I DIPLOMATIJU (REP. SJ. MAKEDONIJA)

Objavljeno 20.12.2021. u 12:59h

Direktor Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka Pred. VŠ Mirzo Selimić i dekan Fakulteta za pravne nauke, međunarodne odnose i diplomatiju (Republika Sjeverna Makedonija) Prof. dr. Atanas Kozarev potpisali su sporazum o saradnji u oblasti visokog obrazovanja.

Sporazumom je obuhvaćena saradnja u oblasti zajedničkih stručnih i naučnih projekata, razmjene informacija i izdavanje publikacija, organizovanje seminara, radionica i konferencija, ljetnih škola, razmjenu i mobilnost studenata, razmjenu i mobilnost nastavnika i nenastavnog osoblja, upravljanje kvalitetom u području nastave i ostale aktivnosti od zajedničkog interesa.