NASTAVNIČKA RAZMJENA SA POSLOVNIM VELEUČILIŠTEM ZAGREB

Objavljeno 19.10.2021. u 15:22h

Visoka škola “CEPS-Centar za poslovne studije” Kiseljak je s partnerskom institucijom Poslovno veleučilište Zagreb sudjelovala u Erasmus + programu obrazovne mobilnosti osoblja u razdoblju 19-23.09.2021. godine. Tokom petodnevnog programa naši nastavnici su obišli instituciju domaćina i održali sastanke sa predstavnicima Poslovnog veleučilišta Zagreb. Također, kroz predavanja i radionice predstavljena su iskustva u programu akademskog razvoja i poboljšanja kvalitete visokog obrazovanja.