NASTAVNICI CEPS-a NA BOSNIA HEALTHCARE & SERVICES EXPO 2021

Objavljeno 27.5.2021. u 22:52h

Nastavici Visoke škole „CEPS-Centar za poslovne studije“ prošle sedmice prisustvovali su drugom sajmu Bosnia Healthcare & Services Expo 2021. Ovaj sajam zdravstva i zdravstvenih usluga održan je u hotelu Holiday Inn Sarajevo od 21. do 22. maja 2021. godine. Tom prilikom ugošćeni su najeminentniji stručnjaci sa Balkana, doktori i agenti zdravstvenog turizma iz Bosne i Hercegovine i regiona. Učesnici sajma bili su vodeće turske zdravstvene ustanove.

Naši nastavnici učestvovali su na B2B sastancima tokom sajma, te uspostavili kontakte sa zdravstvenim institucijama i fakultetima iz Turske, a sve s ciljem sklapanja međunarodne saradnje, razmjene naučnog znanja i praksi, razvoju zajedničkih istraživačkih programa, mobilnost studenata i nastavnika, kao i mogućnost obavljanja studentske prakse.

Više o sajmu možete pogledati na https://www.bosniahealthcare.com/en/.