VISOKA ŠKOLA CEPS PRIHVAĆENA U ČLANSTVO MREŽE CIVINET

Objavljeno 15.3.2021. u 07:58h

Visoka škola „CEPS-Centar za posovne studije“ Kiseljak, 03.03.2021. godine postala je članicom mreže CIVINET Slovenija-Hrvatska-Jugoistočna Europa! To je mreža gradova i drugih sudionika, koji se na području Slovenije i Hrvatske te Bosne i Hercegovine, Crne Gore, Makedonije i Srbije bave održivim planiranjem i upravljanjem mobilnošću. Cilj mreže je prijenos znanja i dobre prakse te osmišljavanje zajedničkih projekata kojima će se financirati buduće aktivnosti održivog saobraćaja i bolje mobilnosti. Mreža je osnovana u Ljubljani 25. aprila 2013. kao mreža CIVINET Slovenija- Hrvatska. Odlukom Skupštine, mreža je 10. februara 2016. preimenovana u CIVINET Slovenija-Hrvatska-Jugoistočna Europa. CEPS je ovim postao 189. član mreže i 23. član s područja BiH.

Na ovom linku možete pogledati spisak članova iz Bosne i Hercegovine: