Potpisan memorandum o razumijevanju između Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak i Armenian Open University (Armenija)

Objavljeno 25.2.2021. u 08:09h

Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak potpisala je memorandum o razumijevanju sa institucijom iz Armenije - Armenian Open University. Armenian Open University predstavlja prvu visokoškolsku instituciju iz Armenije sa kojom CEPS ima potpisan sporazum.

Sporazumom su obuhvaćene mogućnosti razmjene studenata i nastavnog osoblja, zajedničke aplikacije na ERASMUS+ projekte i ostale projekte od interesa.

Armenian Open University, bivšeg naziva Yerevan „Haybusak“ University je privatni Univerzitet iz Yerevana (Armenija) koji je osnovan 1991. godine. Univerzitet ima nekoliko fakulteta sa kojima CEPS može sarađivati, kao što su Poslovna ekonomija i Zdravstvene studije.

Više informacija možete naći na zvaničnoj web stranici: http://www.haybusak.am/home/university/?lang=en