SARADNJA SA OPĆINOM KREŠEVO I „METALOS D.O.O.“ KREŠEVO

Objavljeno 14.3.2020. u 11:56h

Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak potpisala je sporazum o saradnji sa općinom Keševo i preduzećem „Metalos d.d.“ Kreševo. Ovim je Visoka škola nastavila pozitivan trend potpisivanja sporazuma sa institucijama od interesa. Sporazum se odnosi na zajedničke stručne i znanstvene projekte, razmjenu informacija i izdavanje publikacija, organiziranje seminara, radionica i konferencija, te ostale aktivnosti od zajedničkog interesa.

Iz Općine Kreševo na CEPS-u studira značajan broj studenata. S druge strane, „Metalos d.o.o.„ Kreševo predstavlja preduzeće iz metalne industrije koje posluje širom Bosne i Hercegovine, Evrope i svijeta. Preduzeće je specijalizirano za panelne ograde i metalne konstrukcije.