STUDENTSKE PRAKSE KROZ PROGRAM ERASMUS+ SA VELEUČILIŠTEM U BJELOVARU

Objavljeno 10.3.2020. u 09:33h

Na osnovu dobivenog ERASMUS+ projekta sa Veleučilištem u Bjelovaru, tri studentice (Antonija Đorđević, Sanja Aurer i Dora Stiperski) partnerske institucije boraviti će 3 mjeseca, od 09.03.2020. - 08.06.2020. godine, na međunarodnoj praksi u Bosni i Hercegovini.

Pod vodstvom voditelja studijskog programa Zdravstvene studije, Prof. VŠ Adnana Dizdara, studentice će obavljati praksu u različitim institucijama sa kojima Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku ima potpisan sporazum o saradnji. Studentice dolaze sa stručnoj studija Sestrinstva.

Također, ovim putem želimo upoznati studente da će uskoro biti raspisan konkurs za međunarodnu praksu studenata Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ u Republici Hrvatskoj pod pokroviteljstvom partnerske institucije.

Studenticama želimo ugodan boravak u Bosni i Hercegovini!