POTPISAN INTER-INSTITUCIONALNI SPORAZUM SA „CIFP PORTOVELLO“

Objavljeno 22.1.2020. u 13:13h

Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak potpisala je Inter-institucionalni sporazum sa visokoškolskom institucijom iz Španije „CIFP Portovello“. Inter-institucionalni sporazum predstavlja inicijalni sporazum kojim je definisan način i obim Eramus + razmjene između dvije visokoškolske institucije.

Sporazumom su obuhvaćene mobilnosti nastavnika, kao i međunarodna praksa za studente Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak u Španiji, za studijski smjer Financije i računovodstvo. Naime, četiri studenta CEPS-a imati će mogućnost da obave međunarodnu praksu u Španiji u periodu od 3 mjeseca.

Ovim je nastavljena pozitivna praksa implementiranja međunarodnih projekata sa institucijama od interesa, te ćemo se truditi da za studente svih studijskih programa omogućimo međunarodnu praksu u zemljama Evropske unije.