ERASMUS+ NASTAVNIČKA RAZMJENA (PREŠOV SLOVAČKA)

Objavljeno 12.11.2019. u 08:36h

U okviru implementacije još jednog u nizu ERASMUS+ projekta, nastavnik s Visoke škole “CEPS – Centar za poslovne studije“ Pred. VŠ Džemal Cinac je boravio na instituciji “University of Prešov“ u Prešovu u Slovačkoj Republici, i to u vremenskom intervalu od 04. 11. 2019. – 10. 11. 2019. Pri tom je održano nekoliko stručnih predavanja iz oblasti saobraćaja na temu: LOGISTICS MANAGEMENT AND INTERNATIONAL TRADE IN WESTERN BALKAN COUNTRIES“.

Također, održani su sastanci sa različitim službama institucije domaćina, a sve u svrhu što bolje i uspješnije buduće saradnje tokom tekuće akademske godine.