SARADNJA IZMEĐU CEPS-A I “FIS ŠPED” D.O.O. VITEZ

Objavljeno 23.9.2019. u 12:07h

Direktor Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka je dana 18.09.2019. godine potpisao sporazum o saradnji sa preduzećem “FIS ŠPED” d.o.o. Vitez. Riječ je o respektabilnom preduzeću iz oblasti transporta i špedicije koje se bavi transportim robe i poslovima špediterskih usluga na državnom i međunarodnom tržištu. Saradnja će obuhvatit rad na zajedničkom istraživanju, izradi stručne literature, organizaciju okruglih stolova, konferencija, seminara, angažiranje stručnjaka iz prakse, realizaciju studijskih posjeta od značaja za obrazovnu instituciju i mogućnost obavljanja studentske prakse u FIS ŠPED-u.

Posebnu draž pridonosi činjenica da je ovaj sporazum potpisan na inicijativu bivšeg studenta, predstavnika alumni asocijacije i direkotra preduzeća FIS ŠPED Zlatka Kvasine, koji je želio da na ovaj način doprinese promociji i produženju saradnje sa CEPS-om.

Detaljnije o FIS ŠPED d.o.o. možete pogledati na sljedećem linku: https://fis.ba/usluge/transport-i-spedicija/