PRIJAVITE SE NA MEĐUNARODNU STUDENTSKU RAZMJENU U ČEŠKU REPUBLIKU!

Objavljeno 13.7.2019. u 10:58h

Na osnovu dobivenog ERASMUS+ projekta sa institucijom ŠKODA AUTO University pozivamo studente da se prijave za studentsku razmjenu u Češku Republiku.
Mogućnost za prijavu imaju sljedeći studenti:

· Studenti studijskog programa Poslovna ekonomija - generacija 2018/2019 (studenti koji su trenutno 1 godina studija)
· Studenti studijskog programa Poslovna ekonomija - generacija 2017/2018 (studenti koji su trenutno 2 godina studija – četverogodišnji program smjer Financije i računovodstvo i Menadžment)
· Studenti studijskog programa Promet - generacija 2017/2018 Prometa (studenti koji su trenutno 2 godina studija – četverogodišnji program)

Studentima je omogućen odlazak u Češku Republiku, u Mladu Boleslav, na period od 5 mjeseci, od 26 septembra 2019 do 23 februar 2020 godine.

Studenti bi slušali nastavu na instituciji ŠKODA AUTO University (web adresa: https://en.savs.cz/)

Osnovni uslovi:
- Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu
- Posjedovanje biometrijskog pasoša minimalnog važenja do 23.06.2020. godine

Svi prijavljeni studenti će biti rangirani na osnovu dosadašnjeg uspjeha u školovanju, odnosno na osnovu ostvarenog prosjeka ocjena.

Krajnji rok za prijavu je: 19.07.2019 godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Broj mjesta je ograničen.

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Češkoj Republici.