ERASMUS ISKUSTVO STUDENTA CEPS-A U HRVATSKOJ NA VELEUČULUŠTU BJELOVAR

Objavljeno 9.7.2019. u 10:51h

Studentica Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak, Tina Rashadatjou, prethodni semestar boravila je na međunarodnoj razmjeni u Republici Hrvatskoj, na partnerskom univerzitetu „Veleučilište u Bjelovaru“. U nastavku Vam prenosimo iskustvo naše studentice prilikom studiranja u Republici Hrvatskoj:

„Prve dvije slike su s EU dana, gdje sam prestavila studentima našu ustanovu i iskustvo Erasmusa, a druge dvije slike su kod Prodekana i moje kolegice koja je isto na Erasmusu iz Belgije, gdje smo snimali video o Erasmus iskustvu. Slobodno vrijeme smo iskoristili za putovanje. Posjetili smo Zagreb, Opatiju, Plitvička jezera i Muzej iluzije u Zagrebu, gdje smo se zabavili i naučili dosta toga. Naredno iskustvo bih posebno izdvojila, jer sam imala čast da prisustvujem obdukciji. Bili smo u posjeti odjela patologije u Koprivnici, tu smo vidjeli i naučili dosta toga. Secirali smo mozak i ostale organe, nezaboravno iskustvo sa jako divnim ljudima. Generalno ERASMUS+ razmjena mi se jako svidjela i svakako bih je svakome preporučila“.

#erasmusplus #ceps #hrvatska #bjelovar #postanidiozajedničkepriče