Završena Međunarodna ljetna škola „Prevencija rizika u urbanim sredinama“

Objavljeno 3.7.2019. u 14:41h

Uspješno je završena je Međunarodna ljetna škola pod nazivom "Prevencija rizika u urbanim sredinama". Ljetnu školu je pohađalo više od 80 profesionalaca i studenata. Partneri u realizaciji međunarodne ljetne škole bili su Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka, Fakultet za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije Univerziteta u Sarajevu, Filozofski fakultet Univerziteta „Sv. Kiril i Metodij“ iz Skopja, Federalna uprava civilne zaštite, Agencija za zaštitu ljudi i imovine „DSC“ d.o.o. Sarajevo i dr. Polaznicima je dodijeljen zajednički certifikat Fakulteta za kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije Univerziteta u Sarajevu i Filozofskog fakulteta Univerziteta „Sv. Kiril i Metodij“ iz Skopja. Uz certifikat je dodjeljen i dodatak (Supplement) na engleskom jeziku.