IMPLEMENTACIJA NASTAVNIČKE RAZMJENE SA IES MIGUEL CERVANTES (ŠPANIJA) KROZ ERASMUS+ PROJEKAT

Objavljeno 28.6.2019. u 11:28h

U okviru implementacije međunarodnog ERASMUS+ projekta sa konzorcijem iz Španije, profesor Armin Kržalić boravio je 5 dana na instituciji IES Miguel Cervatnes. Profesor je boravio u periodu od 17.06.2019. – 21.06.2019. u okviru mobilnost za osposobljavanje (Staff mobility for Training).

Profesor je imao petodnevni program koji je uključivao sastanke sa službama institucije domaćina, prisustvovanje predavanjima (job shadowing), te predstavljanje Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku studentima partnerske institucije.

Posljednjeg dana programa, Profesoru je uručen certifikat o učestvovanju na razmjeni.