STUDENT CEPS-A U ORGANIZACIJI EVROPSKOG OLIMPIJSKOG FESTIVALA MLADIH „EYOF“ 2019. GODINE

Objavljeno 11.2.2019. u 10:15h

U periodu od 09.02.2019. – 16.02.2019. godine u Sarajevu i Istočnom Sarajevu održati će se Evropski olimpijski festival mladih „EYOF“ (eng. European Youth Olympic Festival), jedan od najvećih sportskih događaja u Bosni i Hercegovini nakon Zimskih olimpijskih igara 1984. godine.

Student Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Haris Frašto učestvuje u organizaciji događaja kao Član organizacijskog komiteta, te asistent menadžera sektora za volontere. Haris Frašto je student četvrte godine studijskog programa „Zaštita na radu i zaštita od požara“, usmjerenja „Zaštita od požara“.

Našem studentu i Organizatorima želimo uspješan rad!