Otvorena Međunarodna zimska škola “Korporativna sigurnost i zaštita”

False False False False False
Objavljeno 15.2.2017. u 08:53h

Međunarodna Zimska škola “Korporativna sigurnost i zaštita” otvorena je 13.02.2017. godine na Fakultetu za Kriminalistiku, kriminologiju i sigurnosne studije u Sarajevu.

Pored Univerziteta u Sarajevu i Ministarstva za obrazovanje, nauku i mlade KS, partneri ovog programa su: Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka, MICROSOFT Bosna i Hercegovina, te Agencija za zaštitu ljudi i imovine DSC.

U zimskoj školi učestvuje 40 polaznika, profesionalaca i praktičara iz institucija i organizacija čiji je djelokrug širi kontekst sigurnosti te studenata iz BiH i Hrvatske.

Cilj zimske škole je omogućiti polaznicima adekvatna znanja iz ove oblasti kako bi se doprinijelo defragmentiranom sistemu zaštite Bosne i Hercegovine.

Detaljnije o navedenom možete pronaći na sljedećem linku: http://www.summerschool.ba/informacije-2