ODRŽANA XI MEĐUNARODNA KONFERENCIJA NEW ECONOMY 2023

Objavljeno 2.6.2023. u 15:12h

Dana 26.05.2023. godine u Sarajevu je održana XI MEĐUNARODNA KONFERENCIJA NEW ECONOMY 2023 na temu „Inovativna rješenja za upravljanje privredom u scenariju međunarodne krize“ u  organizaciji  OIKOS Instituta iz Bijeljine. Koorganizator konferencije zajedno sa još 6 visokoškolskih ustanova bila je i Visoka škola „CEPS-Centar za poslovne studije“ Kiseljak. Na konferenciji su prisustvovali direktor doc. dr. Mirzo Selimić, nastavnici i studenti Visoke škole CEPS Kiseljak. Tokom konferencije svoje radove je prezentovalo 30+ istraživača iz 20 zemalja svijeta sa 5 kontinenata, prilikom čega su dati odgovori na neka goruća pitanja vezana za globalnu krizu, te su tom prilikom predstavljene ideje za rješavanje prijetećih izazova u današnjoj ekonomiji.