ERASMUS+ RAZMJENA STUDENATA – VELEUČILIŠTE „NIKOLA TESLA“ U GOSPIĆU (HRVATSKA)

Objavljeno 24.3.2023. u 12:06h

Nakon završene konkursne procedure studentica Naida Mutapčić zvanično je potpisala ugovor o učenju vezano za odlazak na studensku razmjenu u Hrvatsku. Naida Mutapčić je studentica druge godine studijskog programa Promet.

Prema ugovoru, studentica će boraviti jedan semestar na Veleučilištu „Nikola Tesla“ u Gospiću i pohađati predmete iz ljetnog semestra usvojene Ugovorom o učenju.

Troškovi putovanja i života u Hrvatskoj će biti plaćeni od strane Evropske unije, kroz projekat Erasmus + mobilnosti.

Studentici želimo sretan i uspješan početak nove akademske godine!