CEPS KISELJAK STIPENDIRAO STUDENTE ZA UČEŠĆE U PROGRAMU CJELOŽIVOTNOG OBRAZOVANJA

Objavljeno 8.7.2022. u 17:52h

Nakon održane Međunarodne ljetne škole pod nazivom „Analiza i upravljanje operativnim rizicima poslovanja“ Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ je u saradnji sa INZA Group-om i Asocijacijom za upravljanje rizicima (AZUR) stipendirala dva najaktivnija studenta (Edin Zulović, Amina Agović) CEPS-a učešćem na seminaru pod nazivom „UVOD U MEHANIZAM CIVILNE ZAŠTITE EU – GDPR ZAŠTITA LIČNIH PODATAKA U SISTEMU ZAŠTITE I SPAŠAVANJA“.

Seminar je trajao od 27.06-30.06.2022. Studenti su imali priliku da slušaju predavanja predstavnika INZA Group, zatim prof. dr. Mirze Smajića sa Fakulteta političkih nauka Univerziteta u Sarajevu, te prof. dr. Roberta Mikca sa fakulteta Političkih znanosti Univerziteta u Zagrebu. Nakon odslušanih predavanja, studentima je uručen certifikat.