REALIZACIJA ERASMUS RAZMJENE NASTAVNIKA NA UNIVERZITETU IZ SEVILJE (ŠPANIJA)

Objavljeno 27.5.2022. u 07:55h

U periodu od 09.05.2022 – 13.05.2022. nastavnici Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ su u okviru ERASMUS+ projakta za mobilnost profesora boravili na Univerzitetu u Sevilji. Nastavnici Nermin Palić, Dario Marušić i Semir Oglečevac su se tokom mobilnosti upoznali sa radom Centra za međunarodni saradnju Univerziteta u Sevilji. Također, prisustvovali su i predstavljanju Ulysseus projekta, koji ima za cilj razviti svjetski priznat Evropski Univerzitet izgrađen na evropskim vrijednostima socijalne kohezije i poštivanja ljudskih prava.

Pored toga, nastavnici su posjetili i Ekonomski fakultet, kao i Fakultet za inžinjerstvo, te tom prilikom obišli brojne laboratorije, te razgovarali o mogućnostima dolaska studenata CEPS-a na razmjenu tokom 2022/2023 akademske godine.