USPJEŠNA IMPLEMENTACIJA ERASMUS+ MEĐUNARODNE NASTAVNIČKE RAZMJENE SA VELEUČILIŠTEM VELIKA GORICA (HRVATSKA)

Objavljeno 4.5.2022. u 11:59h

Na Visokoj školi „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak je od 25.04-29.04.2022. godine putem ERASMUS+ programa mobilnosti boravio profesor Ivan Nađ. Tokom petodnevnog programa koji je obuhvatao obilazak Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak, kao i sastanke sa svim službama CEPS-a vezano za buduće projekte, te mogućnosti apliciranja na različite fondove Evropske unije, profesor je održao i predavanja na temu Upravljanje rizicima. Također, razgovoralo se i o pripremama sadržaja predavanja i praktičnih vježbi za nadolazeću međunarodnu ljetnu školu koju organizuje CEPS u partnerstvu s Veleučilištem Velika Gorica. Posljednji dan boravka, profesor Nađ, voditelj studijskog programa Informacione tehnologije Pred. VŠ Samir Ščetić i menadžer za kvalitet Pred. VŠ Nermin Palić, održali su sastanak o mogućim unapređenjima kvalitete informacionog sistema. Profesoru je uručen certifikat o učešću na razmjeni.