ERASMUS+ AKTIVNOSTI: POSJETA NASTAVNIKA SA VELEUČILIŠTA BJELOVAR I VELEUČILIŠTA BALTAZAR ZAPREŠIĆ IZ REPUBLIKE HRVATSKE

Objavljeno 15.10.2021. u 18:47h

U razdoblju od 13.09 - 17.09.2021. godine nastavnicima sa partnerskih visokoškolskih institucija „Veleučilište u Bjelovaru“ i Veleučilište Baltazar Zaprešić upriličena je posjeta Visokoj školi „CEPS – Centar za poslovne studije“ u Kiseljaku putem ERASMUS+ programa.

Nastavnici su imali isplaniran petodnevni programa boravka. Tokom radnih sastanaka bilo je razgovora o budućim aktivnostima, promjenama koje su nas zadesile tokom pandemije, te o dobrim praksama koje se primjenjuju na ovim institucijama u oblasti obrazovanja i administracije. Također, nastavljeni su pregovori o budućim aktivnostima započeti u junu 2021. godine. Kao rezultat utvrđeni su datumi održavanja studentskih konferencija u narednoj akademskoj godini. Također, predstavnici obje institucije su potvrdile učešće na ljetnoj školi koju Visoka škola CEPS sa svojim partnerima želi održati u 2022. godini.