USPJEŠNA IMPLEMENTACIJA NASTAVNIČKE RAZMJENE KROZ ERASMUS+ PROGRAM MOBILNOSTI

Objavljeno 31.7.2021. u 14:18h

U okviru ERASMUS+ projekta mobinosti, našu visokoškolsku instituciju su u julu/srpnju 2021. godine posjetili kolege sa Veleučilišta Baltazar Zaprešić prof.dr.sc. Vladimir Šimović i izv.prof.dr.sc. Alan Labus.Tokom posjete održan je sastanak sa svim službama Visoke škole "CEPS-Centar za poslovne studije" na temu budućih projekata, te su razmijenjena i iskustva o podsticanju studenata i nastavnog osoblja na veće sudjelovanje u aktivnostima mobilnosti.

Zaključeno je da ima mnogo prilika za dalji razvoj i podizanje saradnje na viši nivo, i to kroz prijave na zajedničke projekte, organizaciju međunarodne konferencije, ljetne škole i programa cjeloživotnog učenja.