CEPS i "Strukovna udruga kriminalista" RH potpisali sporazum o suradnji

False False False False ✓ Sigurnosne studije
Objavljeno 1.6.2016. u 12:07h

Direktor Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ iz Kiseljaka Mirzo Selimić i Predsjednik „Strukovne udruge kriminalista“ RH prof. dr. Duško Modly su potpisali Sporazum o saradnji. Saradnja potpisnika ovog Sporazuma uključuje gostujuća predavanja nastavnog i stručnog osoblja, zajedničke stručne i naučne projekte, razmjenu informacija, izdavanje publikacija, organizovanje seminara, radionica, konferencija i ostale aktivnosti od zajedničkog interesa.

Prof. dr. Duško Modly je održao gostujuće predavanje studentima Kriminalistike na temu: „Šta otežava ili onemogućava profesionalni rad kriminalista“.

Direktoru Visoke škole pred. vš Mirzi Selimiću je uručena članska iskaznica – redovni član Udruge.

Predstavnici obje institucije su izrazili zadovoljstvo potpisanim Sporazum i nadaju se i daljoj saradnji.

< 1 2 3 4 5 6 7 8 >