CISCO NETWORK ADMINISTRATION NA CEPSU

Objavljeno 8.4.2019. u 22:33h

Na Visokoj školi „CEPS – Centar za poslovne studije“ održana su prva predavanja kursa Cisco Network Administration.

Polaznici Cisco kursa moći će da usvoje korisne vještine i praktična znanja koja će sa lakoćom primjenjivati u implementiranju i rukovanju kompleksnom Cisco opremom. Stečene vještine omogućit će polaznicima da se bave mrežnom administracijom, odnosno zanimanjem koje je sve traženije iz godine u godinu.

Nakon uspješno završenog kursa polaznici će biti obučeni da obavljaju posao administratora sistema i tako postanu najvažniji stručnjak za svaku kompaniju koja naiđe na probleme sa mrežom i njenim komponentama.