POZIV ZA PRIJAVU 2019-2020 ERASMUS KA107 STUDENTSKA MOBILNOST ZA STUDENTSKU PRAKSU

False False False False False
Objavljeno 4.3.2019. u 08:50h

Ovaj dokument sadrži detaljne informacije o postupku prijave za studente koji žele sudjelovati u mobilnosti studenata za praksu (pripravnički staž) do 01.06.2020 u Turskoj.

Poziv je otvoren za studente Poslovne ekonomije i Informacijskih tehnologija.

Mobilnost studenata za praksu obuhvata određeni period u kojem studenti primaju strukovno/stručno osposobljavanje i / ili sticanje radnog iskustva u preduzeću ili organizaciji koja djeluje u jednoj od zemalja programa. Tokom trajanja nastave studenti stiču puno radno iskustvo u području koje studiraju.

Osim glavnog programa Erasmus + potpore, do 100% dodatnog Erasmus + finansiranja dostupno je za studente s invaliditetom / posebnim potrebama i osobe u pratnji.