UČEŠĆE NASTAVNIKA NA KONFERENCIJI I GOSTUJUĆA PREDAVANJA NA ŠKODA AUTO UNIVERSITY

Objavljeno 13.12.2018. u 14:40h

U periodu od 03.12.2018. – 07.12.2018. godine nastavnik Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak, Pred. VŠ Nermin Palić, boravio je na međunarodnoj razmjeni u Češkoj Republici, na instituciji Škoda Auto University, putem Erasmus + projekta.

Nastavnik je učestvovao na međunarodnoj konferenciji, te održao gostujuća predavanja. Konferencija 8TH CARPATHIAN LOGISTICS CONGRESS, EU , koja je održana u Pragu, je trajala u periodu od 03-05.12.2018. godine. Jedna od tema konferencije je bila „Najnoviji trendovi i inovacije u logistici i SCM“. Nastavnik je izlagao istraživanje na temu: „VALORIZATION OF INTERMODAL LOGISTICS CORRIDOR IN BOSNIA AND HERZEGOVINA IN FUNCTION OF REGIONAL DEVELOPMENT“.

Također, održao je gostujuća predavanja za studente, na instituciji domaćinu.