RADNI SASTANCI U TURSKOJ

Objavljeno 4.12.2018. u 09:12h

Od 26.11.2018. – 29.11.2018. održan je niz radnih sastanaka u Turskoj povodom implementacije ERASMUS+ projekta sa visokoškolskom ustanovom „Altinbas University“ iz Istanbula. Voditelj službe za međunarodnu suradnju i razvoj karijere Pred. VŠ Mirza Kulenović prisustvovao je sastancima ispred Visoke škole „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak. Sastanku su, pored domaćina, prisustvovali predstavnici visokoškolskih ustanova iz Jordana, Maroka i Kosova.

Na sastancima su utvrđeni načini implementiranja dobivenog ERASMUS+ projekta. Naime, Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak dobila je sa turskom institucijom projekat mobilnosti nastavnika, studenata, ali i mogućnosti studentskih praksi u Turskoj.

Veliko nam je zadovoljstvo što ćemo u narednom vremenskom periodu moći obezbjediti našim studentima i nastavnicima odlazak u Istanbul na određeni vremenski period.