PRIJAVITE SE ZA STUDENTSKU RAZMJENU U REPUBLIKU HRVATSKU!

False False False False False
Objavljeno 28.11.2018. u 09:55h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak dobila projekat mobilnosti sa Visokom školom za informacijske tehnologije (VSITE) iz Zagreba, Republika Hrvatska.

Studentima Informacijskih tehnologija generacije 2017/2018 (studenti koji su trenutno II godina studija), te studentima Informacijskih tehnologija generacije 2016/2017 (studenti koji su trenutno III godina studija) omogućili smo odlazak u Republiku Hrvatsku, u Zagreb na period od 5 mjeseci.

Studenti bi nastavu slušali na Visokoj školi za informacijske tehnologije Zagreb (https://www.vsite.hr/)

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: dpesut@vsite.hr

Kandidati će biti odabrani na temelju sljedećih kriterija:

• akademskog uspjeha, odnosno prosjeka ocjena od početka studija,

• ukupnog broja položenih ECTS-a,

• motivacijskog pisma i

• preporuke nastavnika.

Povjerenstvo kojeg imenuje dekan VSITE-a dodijelit će svakom prijavljenom kandidatu određeni broj bodova na temelju kojih će se izraditi rang lista za dodjelu Erasmus sredstava.

Broj bodova dodjeljivat će se prema slijedećoj formuli:

P x100 + E + M + N, gdje je

P = prosjek ocjena od početka studija zaokružen na dvije decimale

E = broj položenih broja ECTS bodova

M = broj bodova Povjerenstva za motivacijsko pismo (maksimalan broj bodova 240; svaki član može dodijeliti maksimalno 80 bodova)

N = preporuka nastavnika (80)

Minimalan ukupan broj bodova koji kandidata kvalificira za dodjelu Erasmus sredstava mora biti 400. Financijska potpora dodijelit će se jednom kandidatu/kandidatkinji koji/a zauzme prvo mjesto na objavljenoj rang listi. U slučaju ostvarivanja istog broja bodova, prednost imaju kandidati koji do sada nisu sudjelovali u programu mobilnosti.

Prijava na natječaj treba sadržavati:

1. Popunjen prijavni obrazac u digitalnom i ispisanom obliku s potpisom, uključujući i motivacijsko pismo

2. Prijepis ocjena svih položenih ispita

3. Životopis u Europass formatu

4. Preporuka nastavnika

5. Dodatno, samo za studente s posebnim potrebama: dokumentaciju nadležne institucije na kojoj se vidi stupanj invaliditeta

Student ispunjava i šalje samo jednu (1) prijavu

Kompletan konkurs možete naći na web stranici: http://www.vsite.hr/?q=en/node/600 pod rubrikom: „Student Mobility for Studies - Call for Application 2018“

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030-870-870.