PRIJAVITE SE NA STUDENTSKU RAZMJENU U ČEŠKU REPUBLIKU!

✓ Poslovna ekonomija False False False False
Objavljeno 25.11.2018. u 11:49h

Poštovani studenti,

Ovim putem Vas želimo obavijestiti da je Visoka škola „CEPS – Centar za poslovne studije“ Kiseljak dobila projekat mobilnosti sa „Škoda Auto University“ (Češka Republika).

Studentima generacije 2015/2016 Poslovne ekonomije, smjera Menadžment (studenti koji ove godine su upisali 4. godinu studija – VII semestar), te studentima generacije 2016/2017 Poslovne ekonomije (studenti koji su ove godine upisali 3. godinu studija – V semestar smjera Menadžment koji su upisali trogodišnji i četverogodišnji studij i Financija i računovodstva koji su upisali četverogodišnji studij, omogućili smo odlazak u Češku Republiku, u Mladá Boleslav na 4 mjeseca, i to od 17.02. - 19.06.2019. godine.

Studenti bi nastavu slušali na Škoda Auto Univerzitetu: http://en.savs.cz/

Krajnji rok za prijavu je: 02.12.2018 godine.

Studenti se mogu prijaviti na e-mail: iro@ceps.edu.ba

Osnovni preduslov: Poznavanje engleskog jezika u govoru i pismu

Studenti će se rangirati prema prosjeku ocjena u dosadašnjem školovanju.

Nakon prijave studenata, za zainteresovane će biti održana detaljna prezentacija gdje će se upoznati sa svim informacijama potrebnim za putovanje i ostanak u Češkoj.

Za sve dodatne informacije možete se javiti na mail: iro@ceps.edu.ba  ili broj telefona: 030-870-870.